Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nepodařilo se spustit systém z důvodu ...

Dobrý den,
prosím o odpověď.
Dnes když jsem zapnul PC, tak mi vyskočila na monitoru tato hláška na černém pozadí : /Systém Windows se nepodařilo spustit z důvodu cyby softwaru.
Oznamte uvedené potíže:
Zavaděč potřeboval knihovny DLL pro jádro systému.
Kontaktujte technickou podporu a nahlaste problém./

Pak když jsem zmáčknul klávesu (nevím ted kterou) tak se PC začal zapnul jak má.
Co může být asi příčinou? Děkuji za pomoc

Vím, že to bude znít divně, ale zkus otestovat pevný disk. Mě to vyhazovalo hlášky, že NTLDR nenalezen, špatný soubor boot.ini, poškozené registry a nakonec to byla hardwarová chyba pevného disku.
Jinak taky zkus otestovat paměti, je možné, že se do nich načtou nějaké ty knihovny, paměť to podělá a vyhodí to špatný obsah a i tu hlášku (hodně zjednodušeně)