Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je AP Ovislink 5470 taky router?

Ahoj, potřebuju radu co se týče Ovislink AP 5470.

1) Chápu dobře, že umí režim, kdy se chová jako běžný router?
2) Ovislink 5470 a Ovislink 5460 mezi nimi v podstatě není žádný rozdíl, kromě více těch portů vzadu a že 5470 má výstupní výkon 50dBm, a 5460 má 18dBm?
3) Je nějakým způsobem znát rozdíl toho výkonu 18dBm nebo 20dBm?

Děkuju za odpovědi

ad 1) podle specifikací to tak je.
ad 2) 50dBm mělo být IMHO 20dBm, jinak je to nejspíše dosti odlišný HW, byť možná postavený na stejné procesorové platformě. Pro uživatele IMHO nepodstatné
ad 3) rozdíl poznáš jen v místech, kde 5460 už ztrácela dech, jinak je to nepodstatné. Kromě výkonu je důležitá třeba i citlivost..