Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční Internet

Zdravím,

jsem připojený na wifi na notebooku. Asi tak půl roku mi internet bez problému šlapal, skype, prohlížeče, qip, vše ok.
Na wifi jsem připojený dál, skype mi taky normálně funguje i ještě jedna služba spojená s internetem. Z ničeho nic ale přestali fungovat internetové prohlížeče (opera, firefox, IE) včetně QIPu.
Hledal jsem, kde je chyba. Samozřejmě restart, vypnutí firewallu, projetí registrů, antiviry, defrag. Povypínání několika procesů. Nic nepomáhá.
Záhadou je, že na jiné wifině (ve škole) to funguje.

Nevíte někdo kde je chyba? Nemůže být třeba nějakým způsobem síť přetížená? Díky za rady.

No, zapomněl jsem napsat, že nevím kdo je můj provider. Někdo v okolí mého bydliště. :)))

nevies co od koho mas a komu za to platis? ako vidim ludska blbost a amaterizmus je nekonecny...
ak mas net od nejakeho suseda nelegalne tak si to ries s nim, nemas co pindat, inac volaj svojho ISP