Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na levné 24" LCD(2 ms)

Ahoj, chci pokud možno nejlevnější 24" LCD("lunt"), které bude jenom na hry - pouze chci ultrarychlou odezvu(bez imput lagu) a pokud možno ostrý obraz v nativu, při brouzdání na netu. Na barvy, uhly, kontrasty atd... kašlu.
Zatím se mi padařilo najít tento velmi levný kousek: LCD Codegen(Mustiff) 2408 TFT, ale nikde se o něm nedají dočíst zkušenosti :( ... jeho cena je silně pod 5000Kč a navíc ho jeden obchod prodává(opravený) za skvělých 3 490 Kč s DPH
Měli byste i vy, nějaký tip?

Díky

Opravený? Ty bys opravdu chtěl koupit něco, co se už jednou posralo? Na to bych nehrábnul ani klackem. A na 2ms zapomeň, to jsou jen reklamní kecy, ani 8ms monitor bys nepoznal.
A ultralevný může znamenat ultraporuchový - chcípnutí lamp, pískání zdrojů...

24" za 3500Kč snad ani není třeba řešit, to "opravu" - neřeknu, kdyby to bylo něco za 15000Kč(ale nekoupím, dokud nezistím, jak na tom tento monáč je). Jenže mě se ale nechce dávat za tuto chujskou technologii moc peněz. Vždyť několik desetiletí staré CRT se ji stále směje. Vždyť podprůměrná(hlavně neuniverzální) 24" LCD stojí právě kolem 15k - hnus.

Tak se zeptám jinak, doporučil by mi někdo, nějaké utra levné 24-26"LCD pouze na hry s pokud možno "ostrým" obrazem na brouzdání po netu? dííík