Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doubleclick.com - viete niekto nieco o tejto firme?

Viete niekto nieco o tejto firme bez toho aby som sa predieral americkym advertisingom a kecami? Je to vraj velka spolocnost, ale som o nich nepocul doteraz. Teraz je to cast googlu, nejake serverove riesenia...
Budem vdacny za kazde info.
Vdaka

Změna předmětu, původně: Doubleclick.com
Změna kategorie, původně: Software (host)

Ponukaju reklamu na reklamu? Lebo na tej ich stranke som nenasiel nic co bz som chcel...

Dnes som totizto stretol krasku z tejto firmy, stravil s nou 3 hodiny a dozvedel sa H... Take to velke kulate... Ale prekvapila ma IT vedomostami. A este bola aj pekna. Modra...