Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem xp + W7 v jednom PC

Zdravím, nainstaloval jsem k XP/diskC/ ještě W7/diskE/. Nevím proč, ale W7 si myslí, že jsou nainstalovány také pod C. Ale dotaz zní: Instalovat znovu všechny programy do program files W7 nebo se dají používat z pr.files disku, kde jsou XP - vytvoření zástupce ve W7, jasně ty kompatibilní. Jak s AVG? Na W7 se mi podruhé odmítl nainstalovat

Nevím proč, ale W7 si myslí, že jsou nainstalovány také pod C

To je normální chování, W7 (a Vista) nepřebírají z BIOSu informace o pořadí disků. Když budete mít na disku Vistu a W7, tak každý z nich bude po spuštění na C:. Je potřeba si disky (nebo oddíly) pojmenovat, aby se v tom člověk vyznal.

Díky. A ještě jeden problém po zadání čísel pro připojení do IPv4 vypíše: Výchozí brána se nenachází na stejném segmentu /posíti/ sítě, který je určen IP adresou a maskou podsítě. Takže přpojení na net nejede. Přitom přenosová rychlost je 100kb/s

Výchozí brána se nenachází na stejném segmentu /posíti/ sítě, který je určen IP adresou a maskou podsítě. Takže přpojení na net nejede

Vždyť ti to píše co je špatně (hned první věta). Jak můžeš mít bránu v jiné síti? to přece nemůže fungovat. Nastav si bránu příslušnou pro danou síť.

pokud máš veřejnou ip, prakticky nic si nedokážeš sám nastavit - to znamená ani zabezpečit, tak pokud bys někomu za to stál, bude větší pravděpodobnost že někoho zaujmeš.
tyto věci jednak řeší firewall a záplatovaný systém, jednak se pookusy o průnik budou dít i když tady konkrétní adresu neuveřejníš.

zkontroluj si, že i tvoje brána je z 79.x.x.x