Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi zapnout pc

Dobrý den

Po restartu pc se nemužu přihlasit,jak ke tam ta uvodní modra obrazovka a kliknu na svoji ikonku potom mi tam napíše ,,ačítání osobního nastavení" na malou nachvíli se mi objeví plocha a pak se mi to zase přepne do toho přihalšovaní a začne se mi to odhlašovat a pak je to odznova.

Předem děkuji za rady.

diky lidi diky fakt moc ted to vysvětlím já sem se nemohl přihlásit do PC a do ted sem nevjeděl jak zapnout nouzový režim tak sem zavolal kamarádovy aby sem napsal ten dotaz no a sorry za něj že říkal ,že si to přečetl každopádně se my povedlo jit do nouzoveho režimu a udělal jsem obnovu sistému na včera normálně jsem se přihlásil no ted stahnu ten SUPERantispywere a uvidíme každopádně diky moc