Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Koupě nového PC

HDD: Proč potřebuješ 320GB a 160GB odděleně? Kup si jeden 640GB a ten rozdělíš na více oddílů.
RAM: Kup si nějaký "pack" 2x2 GB, nebudeš mít problémy s tím, jestli budou pasovat do dual channelu apod.
Grafika: Osobně nemám rád NVidii, nechceš radši HD4850 nebo HD4770 od ATi ?
Procesor: Co třeba C2D E8400?

Když mně zase přijdee, že ATi jako symbol katastrofických ovladačů už je nějakej ten rok minulostí. Ano, Nvidie má možná lepší, ale běžný uživatel ovladače nainstaluje, hry mu běží, tak co? A že by automaticky hry musely padat s kartami ATi je blbost. To jen tak mimo. Tazatel chce Nvidii, tak si ji koupí.:-)