Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nezobrazují se fotky z cd

ahoj,na notebooku se nám nezobrazuje obsah vypáleného cd,když dáme vlastnosti,ukazuje že je cd prázdné.V pc cd funguje normálně,v dvd rekorderu také.Když do tohohle notebooku vložíme dvd,vše funguje správně.Je možné,že by bylo špatně něco nastaveno?Je to ASUS,win.Vista.Dříve vše fungovalo správně.Když otevřu fotky které jsou už v notebooku uloženy,jdou taky normálně.Díky M.

Tak jsem zjistil,že to nepřečte žádné cd ani dvd na kterým jsou fotky.Jen dvd s filmem.Počkám na prázdniny až ho syn nebude potřebovat do školy a odnesu ho reklamovat.Myslíte že je lepší poslat ho rovnou do servisu nebo ho odnesu do krámu kde jsem ho koupil?Nebo mám napsat e-mail do asusu?Nebo mají nějakou poradnu?