Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s extrahováním zvuku z videa

Koupila jsem si DVD z koncertu a teď z něho chci vyextrahovat jen audio, nejlépe do mp3.
Soubory jsou ve formátu .VOB a některé v .IFO.
Po extrakci je zvuk sekaný , jako kdyby to vynechalo každou druhou vtřinu filmu. Zkoušela jsem i předtím převést film do AVI, ale to také nepomohlo.
Co s tím?

- ochrana? ne (jako vždy je na začátku videa okénku warning, ale jinak ne)
- No když otevřu dvd v počítači je tam složka audio a složka video - složka udio je prázdná takže nevim
- AoA audio Extractor, nebo taky Any Video Converter (vše staženo ze slunečnice.cz)

Tak se mrkni takto:

Zkopíruj si jeden velkej vob do počítače
Stáhni si AviDemux
Otevři v něm ten vob - on řekne: vytvořit index? ano.
----
Potom z menu soubor/ informace mi zjisti použitý kodek audia (je to tam napsaný).
----
Pokud je to MP3, tak rovnou dej Audio/ uložit a demuxni ho jako něco.mp3 a vyzkoušej přehrání.

Tak jsem to udělala. Kodek je MPEG. Když jsem chtěla uložit audio, udělalo to jen podivnou složku s žádnou koncovkou.

Ještě jsem zapoměla říct, že se ve většině přehrávačů tohle video seká stejně jako se potom seká ten zvuk. ale třeba v Power DVD jede úplně normálně.