Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem COM1 a IRQ

Ahojte, mam jeden problem. V PC mam od vyroby COM1 onboard ako USB na IRQ4. Kupila som si PCI kartu s null-modem-kablom, ktoru mi plug&play zaradil ako COM3 a COM4 na nejake virtualne IRQ18. Teraz by som si to chcela prestavit tak, aby COM1 bola PCI karta, ale neviem, kde sa tieto IRQ nastavuju. Vedel by mi s tym niekto pomoct?
Vdaka.
F.

To nejde. PCI karta dnes (s APIC) nebude mat IRQ4 ani IRQ3 a ani nebude mat I/O adresy 3F8 ani 2F8.
Windows aplikacia s tym nesmie mat problem a musi fungovat s akymkolvek COM portom na akomkolvek IRQ. Ak ma s tym tvoja aplikacia problem (jaky mas problem?) tak si budes musiet najst aplikaciu inu, alebo pouzivat ten vstavany COM port (COM1). P.S. A ten nema nic spolocne s USB, takze nechapem co pises o USB.