Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čtečka pam.karet.

Zdravím.Po přechodu z XP na Vistu mi přestal fungovat přenos fotek z pamět.karty do PC.Po připojení vždy požadováno formátování SD karty čímž zničím fotky. Používám cca 3 roky starou čtečku.Dík za odpověd naprostému laikovi.

Predpokladám že je to ten istý problém ako som pred časom riešil ja. 2GB SD karta, vo Viste sa hlási ako nenaformátovaná, pri formátovaní ponúkne len kapacitu tuším 969 MB. Potom ju samozrejme nerozpozná foťák. Pregooglil som všetko možné, je veľa ľudí s týmto problémom, bohužiaľ riešenie je len nákup novej čítačky. Alebo pripájať foťák priamo k PC

P.S: 936825 - toto u mňa nezabralo