Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Epson Stylus SX400 tiskarna hlasi chbnou hlasku

Zdravim mam tiskarnu kombinovabou se scannerem Epson Stylus SX400 je i s displejem a na nem mi zacala vyskakovat chybova hlaska hned kdyz spustim tiskarnu, pise ze neni cervena barva nebo tak neco "Cannout recognize ink cartridges" ale koupil sem si novou cartridge a pise mi to stale, drive to nedelalo, nevite cim to muze byt? pokud mate stejnou tiskarnu a vyresili ste problem tak prosim napiste, diky.

Muzu vyskouset zamenit treba zlutou a cervenou napln? jestli ano pak bych poznal co mi to bude hlasit, jestli zase nerozpozna cervenou nebo to bude hazet jako spatnou zlutou, pak je v neporadku tiskarna, ale nevim esli se neco nestane kdyz je takto zamenim