Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spatna graficka karta

Dobrý den, mohlo by se něco stát s kompomenty v pc když bych do něj zapojil nefunkční grafickou kartu ? Myslím jako třeba odpálení Mb nebo Zdroje

No tak su vpodstate 3 moznosti: bud si tu novu kartu blbo zapojil (napr. nezapojil si dodatocne napajanie apod), alebo neni s tvojou doskou kompatibilna (nevieme co to tam mas za crep), alebo je ta grafika vadna.

Doska ti funguje s inou grafikou, takze vobec nechapem tvoju otazku. Ked ti doska s inou grafikou (v tom istom slote) funguje, tak je doska vporiadku.