Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NOKIA PC Suite je K NIČEMU ?!

Nevim zda jsem neudělal něco špatně ale zálohoval sjem si komplet všechno z telefonu Nokia E66 pomocí PC Suite. a jediné co pri obnovení funguje jsou kontakty.... kalendář, poznámky, user files, sms, bookmarks.... nic z toho tam neni... a to se me stalo už podruhe a zalohu jsem provedl nekolikrat.

používáte někdo nějakej jinej program ? nebo ma někdo podobné zkušenosti ?

také by mě zajímalo zda se dá někde zjistit v čem přesně je novej FW pro telefon lepší a čím ho obohacuje, popř. porovnání.

děkuju

Zkušenosti se zálohováním přesně ty samé. Zazálohuju na PC, soubor má asi 25 MB, takže export zdá se proběhl OK, ale import zpět do telefonu se prostě podaří jen částečně. Nokia 5310.

Omlouvám se za exhumaci starého threadu, ale musím si odlevit.
Zrovna jsem stáhnul nejnovější PC Suite, udělal kompletní backup všeho, upgrade firmwaru (Nokia 5310), obnovení všeho a PRD! Obnovily se pouze kontakty a SMS. Bez ohledu na to, že všechna zatržítka byla zatržená, tak veškeré nastavení (seřazení kontaktů do skupin, přiřazené vyzváněcí melodie atd.), themes atd. šly do pekel.
Nechť Nokia odkráčí tamtéž.]:(