Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soutěž 06/2009 s firmou 1st M+H - připomínky

Do červnové soutěže věnovala cenu firma:

www.mh.cz

Cenou je paměť, na kterou firma poskytne doživotní záruku:

zeppelin-ddr2-2048-800.htm

Soutěžní otázky:

1.Kolik stoji v MH-čku kontrola počítače na přítomnost virů a spyware?
2.Do jaké skříně stavíme počítačovou sestavu PC Standard?
3.V jakém městě a ulici nás najdete?

Do slosování budou zařazeny jen odpovědi na všechny tři otázky zároveň.
Odpovědi prozatím posílejte opět na fuente_ovejuna (Centrum).

Hodně štěstí

Výhercem se stává Renata O, blahopřejeme.
Máte-li připomínky, dotazy, komentáře k soutěžím,
podělte se o ně, rádi si ohlasy přečteme.
Celkem mě překvapila poměrně nízká účast,
připadá mi, že otázky nebyly těžké a cena je atraktivní dost.

Záznam losování najdete v příloze.
Příspěvek bude odlepen v pátek.