Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje USB Flash Drive PD2

Ahoj všem. Mám velikou prosbu.. nejde mi použít nově zakoupený USB. Poradíte mi prosím, jak ho použít ?? mocinky děkuji za vaši ochotu. Ivana
[mod]Upravena velikost písmen.
Změna předmětu, původně: USB (Rce)[/mod]

Jaký/co/kam/proč?

Napiš prosím, co jsis přesně koupila, kam to strkáš a na jakým OS ta pračka jede. Pokud k té tajné věci bylo dodáno nějaké CD, instalovala jsi z něho něco?

P.S: psaní se zapnutým caps v NETiketě znamená "křičet", tak po nás prosím nekřič.

Omlouvám se za " křičení". Jsem tady nová, tak to nevím... Koupila jsem si adata USB Flash Drive PD2. při zapojení do 4-Port UsbHub mě vyskočí tabulka s obsazeným portem, při rozkliknutí další tabulka obecné, ovladač a tady mě už nejde nic...

tipuju usb hub.
zažil jsem už krám, u kterého přiložený zdroj napájel jen jeho ledku. jinak fungoval jen jako další přechodový odpor v sérii, takže neutáhnul ani původní zatížení usb portu.

žádné ovladače to nepotřebuje, pokud ti už funguje původní port v počítači.
co to neutáhne - flashku? tiskárnu? foťák?