Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytvorenie VPN s pristupom do celej LAN....

Caute borci, potrebujem vytvorit VPN kvoli jednomu programu, ktory sa sucasne pripaja na jeden server a aj na jeden klientsky pocitac. Obidva tieto pocitace su vnutri LANky. A do toho programu sa potrebujem pripojit aj z vonku, nie len vo vnutri LAN. Ako je to mozne spravit. Asi to bude dost zlozite na konfiguraciu, ci? Ak by sa dalo, bol by som vam velmi vdacny aj za pripadne konfiguraky...dakujem!

vdaka za odpoved...no ide o to, ze vpn je spojenie bod-bod...na jeden pocitac, ten kde je ten program hodin klientsky konfigurak a ta druha strana, ten serverovsky hodim kam?, kedze sucasne sa musim pripojit na server a aj na ten dalsi komp...