Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na dlazbu

Prosim Vas nevite o nejakem dobrem programu, kde bych si udelal obvod zdi a na ne prilepil ruzne rozmery dlazdic.Potrebuji zjistit m2 kolik budu potrebovat.Nejedna se o klacicke dlazby 50x50(kde si to muzu zjistit pomoci vypoctu)Ale jde i sokle atd.Diky

Pocet m2 nezavisi od toho ci tam chces davat kachlicky 50x50 alebo sokle ci co, pocet m2 bude furt rovnaky. Vyratanie bez programu je zalezitost 0.5minuty pre zakl.skolaka.
P.S. alebo by si mal lepsie objasnit svoj problem aby bolo jasne ze co vlastne chces kupovat a jake "ine" m2 potrebujes vyratat.