Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista a wifi nejsou kamarádi

Ahoj. mám stolní počítač a ty "suprový" Visty. A jedna aktualizace OS Windows Vista konkrétně tato (viz. níže), způsobuje, že se mi PC nepřipojí k internetu, připojí se, ale připojení k internetu je omezené, takže žádné. Pokud tuto aktualizaci odinstaluju, Visty s wifinou opět kamarádí a internet jede. setkal se s tím taky někdo, proč tomu tak je?

Tady je ta jedna aktualizace, která mi to způsobuje:

Aktualizace pro seznam Kompatibilní zobrazení aplikace Internet Explorer 8 pro systém Windows Vista x64 (KB971180)

k wifi se připojuji pomocí vist, prostě pomocí vist no, žádný jiný doplňkový manažer nepoužívám. prostě obrazovky počítačů vpravo dole na liště, dám připojit k síti, vyberu své připojení a je to. jinak nevím co Visty dělaj, že ta jedna aktualizace znemožní přístup kinternetu.

hele, já jen konstatuju co se děje. do wifi moc nevidím to je pravda.. ale myslím, že na vině jsou visty a ta jejich aktualizace. nainstalovaná aktualizace - na internet se nepřipojím, odinstaloval jsem ji - a internet jede. Takhle jsem to zkusil už dvakrát a výsledek pořás stejný. jinak krom toho jsem to zkusill ještě s bezdrátovým USB wifi adaptérem připojeným do USB portu (jako klient) a problém byl stejný jako předešle co se týče té aktualizace.

Chtěl jsem jen vědět, jestli se třeba někdo s tímto taky setkal, třeba i majitel nového notebooku, který má Visty.

A vysvetlis nam ze co ty nazyvas slovom "internet"? A co to u teba znamena "internet nejede"? (co robis, co to vypise)
Internet neni ani Internet explorer, ani to modre "e". Skusal si ping na nejaky server? (napr. ping www.poradna.net)? skusal si iny prehliadac, napr. firefox?
Ze nefunguje IE je uplne normalne a nikto zdravy sa s tym nesetkava ptz ten crep IE ani nikto zdravy nepouzije.

používám mozillu firefox. Internet nemyslím jako IE prohlížeč, myslím jako připojení k síti, celosvětové síti, k internetu (když chci otevřít třeba www.poradna.net, tak to napíše, že danou stránku nemůže otevřít.. bla bla, teď si už nepamatuju co tam vše píše), já jinak nevím jako to napsat. ping je ok právě jen když odinstaluju tu aktualizaci.

Prostě ta aktualizace ze dne 26.5.2009 dělá neplechu, jen jsem myslel, jestli se s tím taky někdo setkal. No je odinstalovaná, internet jede, tak to zatím nechám být. jinak díky všem kdo mi chtěli pomoct.