Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virová infekce na Win. xp

Dobrý den, mám problém s Op. systémem Windows xp Prof. pořát mi do windowsu lezou nějaký rootkity a taková všeljaká podobná havěť a vůbec na to nepůsobí žádnej antivir. systém je plně aktualizovaný a antivirus jsem používal: Avast 4.8 home,AVG , norton a nějakej Eset. Jo a tohle všechno mi to začalo dělat od neděle a to jenom na Win. XP. Dekuji za rady:-D

Jestli to je už hodně joo prolezlý, tak zajdi na forum . Oni se tě ujmou, a máš velkou šnaci, že to odviruješ...

Do budoucna - zabezpečit PC (skvělé články o uživatelksých účtech zde na poradně). NEpoužívat více antivirů zároveň (z toho tvýho dotazu, mi neni janýs, jestli zároveň byly nebo ne).

Na dotaz jaký antivir - máš li prachy, třeba NOD. Nemáš-li prachy/Nejsi blb - nějaký free AV
Jaký free AV ?? - Avast! / Avira