Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejaky moviemaker? rada

ahoj. chtel bych se zeptat nejakeho moviemakera ktery dela movie z cs/cod apod ... pres jaky program nahravat ze hry akce? prosim nepiste tu fraps apodobne zasekane blbosti diky.

Tebou zmiňované hry obsahují generování videa přímo ve hře. Teda u CS a COD ti to generuje tebou zvolený počet snímků za sekundu a ukládá je ve formě obrázků, které pak jednoduše spojíš do videa. Na netu je návodů hodně, musíš si zvolit hru, z jaké chceš dělat video a vygooglovat si postup. Pro CS, COD to jde přes ty snímky, u Trackmanie, ze které dělám videa já, to jde přímo ze hry vytvořit AVI. U všech těchto her musíš nejdříve uložit demo s akcí (jízdou) a s tím pak pracovat. V profi moviemakingu se Fraps a podobné nahrávače nepoužívají, protože kvalita je špatná.