Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupeni 512mb ram ddr rada?

Zdravim.
Na zacatek bych chtel rici, ze mam v pc 512mb ram ddr viz ss : 1gen.JPG , 2fjz.JPG
Chtel bych v rijnu jak vyjde win7 si ho poridit do sveho pc a proto chci jeste 512mb ram aby to alespon trochu slapalo. takze potrebuji poradit s vyberem. vykon/cena nemusi byt nejak draha jen aby se vyrovnala nejakt te druhe a dali 1gb. diky moc vsem

To je pro mě rána, pořád jsem myslel, že doma jedeš na W98SE
a včil se dovídám, že XP a černé pozadí.
Poslední mohykán je ztracen, držím minutu ticha. :puff:

BTW, poslal jsem ti TXT na staré German číslo,
mrkni se na mod a řekni ANO.

Win98SE skoncili minuly rok ked som kupoval novy HW, to uz fakt bolo odrzku, aj s programami - uz skoro ziadne na W9x neexistuju :-) Chcel som preskocit XP a ist rovno na vistu, ale to bol blbby napad :) Kam to ten vyvoj speje, cim novsie tym horsie. XP je od SP2 celkom pouzitelny to musim uznat.
SMS som dostal v utorok (dnes ziadnu). kuknem mod.