Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MP3 viry

Ahoj. Chtěl bych sí z rapidshare stáhnout Linkin Park. Četl jsem něco o virech v MP3. Je riziko, jako třeba v cracích atp ??

Podle mě chtěl tazatel vědět, jak velké (když se ptá, jestli jako v cracích atp).

Nějaké riziko tam samozřejmě je. Jestli máš ty nervy, tak ty soubory dej otestovat na virustotal.com*

*Co ostatní rádcové - odhalí viierustotal vir v MP3 - resp. umí to přečíst ??

V mp3 nemoze byt vir (resp. v mp3 moze byt cokolvek, trebars aj leninove spisy :) ale ziaden normalny prehravac dodatocne vlinkovany obsah nebude spustat, takze akokeby tam ani nebol).
P.S. ked sa bojis tak si stiahni flac a prekoduj si to do mp3 sam.

Moze sa dat specialnym suborom napadnut nejaky konkretny prehravac, napr. nieco som videl o diere v prehravaci v iPod-e. Ale ked si to clovek pusta vo winampe tak pochybujem ze by sa vystavoval nejakemu riziku, neviem o ziadnej diere vo winampe.
A navyse moze si mp3 vytvorit sam alebo prekodovat a vysledok bude potom cisty.

WMW 11 je co? :-)
WMP11 myslim tiez nema dieru (sak pohladaj googlom), ale u specialne upraveneho .wmv (kludne aj s wmv priponou .mp3, WMP sere na pripony) moze vyskocit okno s linkom akoze na stiahnutie kodeku, ale stiahnes si nejaky vir. To je ale uz potom debil pouzivatel :)