Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký windows?

Hi,
Který windows bude nejlepší pro core 2 duo e8500 + 4gb ddr2 1066 mhz..?
PC je zaměřen hlavně na hraní her a surfování po internetu

Tak zas pouzit nejaky nefunkcny SW zadarmo a kradnut auta je dost rozdiel. Keby si vedel aka bola so SW situacia za sociku a tesne po, tak to by vsetci co vtedy mali nejaky pocitac by dnes mali byt podla teba zlodeji aut :) Tak to musim pozret do garaze ze ci tam nahodou nemam nejake kradnute auto :)
Samozrejme je to nelegalne a za Win by mal zaplatit, ale napr. Win7 RC moze testovat aj zdarma.

P.S. pre dotazovatela: riesit otazku "jaky windows" povazujem za uplne na hlavu, vsetky windows su nahovno, a teda je uplne jedno ktory. Win treba pouzit
a) podla hardware (ovladace, napr. stare scannery, tlaciarne, modemy apod mozu mat problem na novych win, a zas na 8GB RAM treba 64bit novy Win),
b) taky na ktorom funguje vacsina programov ktore clovek pouziva. U hier by musel byt konkretny. Hry spred 2rokov lepsie funguju na XP, hry ktore budu o rok budu mozno lepsie fungovat na Win7.

Ze je to nelegalne a mal by sa hanbit je jasne, ale to ti tak vadi? My mu k tomu nedopomahame takze pripadny problem s nejakou policiou nebudememe mat my ale on. Mozes ho mat na haku.
Mna skor seru typky ktori kradnu penazenky, auta, atd, alebo ktori mi uz 2x prepichli pneumatiku na benzinke apod. Taki zlodeji ta neseru?