Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Miranda 0.4 a chat?

Ahoj lidičky,

mám Mirandu 0.4 (en) a ICQ číslo, Miranda mi běží OK, zprávy fungují. Nedaří se mi ale rozjet chat, přitom tahle verze ho podporuje (info na webu).

Může mi někdo poradit?

Díky,
Pavel

Chatem myslis komunikaci s vice lidmi pomoci ICQ nebo IRC ?
Chat pomoci ICQ znamena postupne automaticke rozeslani zprav vybranym lidem (jinak to s ICQ nejde). Doporucil bych ti stahnout si tuhle verzi:
http://files.miranda-im.org/builds/miranda-v0403a4 6w.zip
je to Alpha build, ale pouzivam je uz hodne dlouho v ostrem provozu bez problemu.
Dulezite je, ze obsahuje uz misto klasickeho chatovaciho okna TabSRMM a pres
menu View / show Multisend contact list si zobrazis presne to, co potrebujes