Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sloučení videa v commanderu

pojmenoval jsem ve složce tři soubory 001 002 003 a dal je sloučit. vše proběhlo v pořádku jen mi to na konci napsalo že se to sloučilo bez souboru CRC.vytvořilo mi to soubor o 001.out ,tak jsem to pomocí unlockeru přejmenoval na avi.velikost odpovídala sloučení všech třech ovšem po přehrání to končí jen u prvního dílu.poradí mi někdo ,kde jsem udělal chybu?

řekl bych, že chyba asik nebyla v commanderu, ale v samotným kontejneru avi (je to avi ne?). A to poškozeným indexem. Ten ti opraví libovolný videoeditor. Spojovalo se to bez CRC kódu, takže některý part nemusel být celý (pravděpodobně hned ten první)

Chybu jste udělal už v úvaze. Commanderem se spojují věci, které byly "našmikány" na více kousků bez ohledu na obsah. Vy jste měl tři samostatně funkční soubory, každý se svou hlavičkou. A commander je jen slepil za sebe. Co pak vznikne, je asi jasné? Vznikne soubor, ve kterém se vyskytují další dvě hlavičky na místech, kde nemají co dělat. A ta první obsahuje pouze informaci o tom prvním úseku videa.

:-)
Proste s commanderom si mozes rozkuskovat akykolvek subor, kusky NEbudu samostatne pouzitelne budu sa dat len potom neskor spojit (vhodne na prenasanie na CD apod). S programami na pracu s videami vies pracovat len s videami, ale mozes robit s nimi specialne veci (strihat, rekompresovat, efekty, atd), ktore nevies robit s commanderom. Apod.
Moze byt napr. aj rozkuskovany RAR (.R00 atd) ten sa da spojit zas len v programe ktory pozna RAR (WinRAR apod). Vsetky uvedene pripady su odlisne a robia nieco ine.

Samostatne .avi sa daju spojit v mnozstve programov ktore su na to urcene, napr. Virtualdub (zdarma, najdes na www.google.com), das si tam subor otvorit, prve .avi, potom subor - pridat avi segment a dalsie avi atd. Aby sa to zbytocne nerekompresovalo a nezhorsovala sa kvalita nastavis si v menu video - direct stream copy, audio - direct stream copy, a menu subor - ulozit avi