Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opožděný zvuk ve hrách

Dorý den, mám veliký problém s videemi ve hrách, což jsou CaC3:Tiberium Wars, Assasins creed, CoD : World at war. A to jsem nezkousel ostatni, mam tento notebook http://www.gigacomputer.cz/cs/zbozi/62045-fujitsu- siemens-amilo-pi3540.html. Tak u tiberia mi dela ze treba pred kampani je video kde k vam promlouva general. No jo napriklad neco mi rika a uz slysim dva hlasy a ten druhy pride az za par sekund.Je to anglicky dabing ceske tytulky.U assasina je to stejne akorat ze je to i ve hre, a Call of Duty se mi seka cele, coz by nemelo.Tiberium a assasins jsou koupeny a cod ne. Ale nejhorsi je na tom ze na starym hra sla na nejhorsich deatailech ale videa v poho. Mam na notebooku vistu jinac vse stejny(codeky, ovladace...)
Predem dekuji za rady

Moze byt ze mas problem s kodekmi. Neinstaloval si nahodou do PC nejaky dementny codecpack? Ak ano tak mozes skusit odinstalovat a instalovat len oficialne kodeky ktore potrebujes.
Este mozes skusit nainstalovat najnovsi directx runtime (microsoft.com)
Ked nic tak vypni tu akceleraciu (alebo v hre skusit vypnut nejake nastavenie na prestorovy zvuk alebo EAX, je mozne ze sa to snazi o nejaky divny priestorovy zvuk a tvoje ovladace to jaksi nezvladaju)