Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenosný (USB) internet po celé Evropě?

Ahoj všem. Za nedlouho budu dost cestovat po celé Evropě a docela by se mi hodilo mít sebou na notebooku internet. Nevím jak to tam bude v jednotlivích hotelech, atd a tak se nechci spoléhat na to, že tam buď něco bude a nebo nebude. Proto bych si rád koupil nějaký ,,přenosný internet". Nevíte jestli něco takového existuje? Koukal jsem na Vodafone a byla by to pro mě uplně ideální volba, ale pokrytí podle stránek je bohužel pouze na území ČR:-( Nevíte teda o nějakém jinem operátorovi, který by celoevropský internet nabízel? Předem díky za nějaké ty rady.

V kazde zemi v evrope jsou jini operatori. Musel bys najit opratora, ktery ti zajisti roaming v ramci cele Evropy a jeste si overit pokryti signalem.
Pak bys musel najit zarizeni, ktere bude schopne zvladat ruzne normy a formy sireni signalu.

Nejspolehlivejsi (ale tragicky pomale) bude GPRS...

Datový Roaming ... mnoho $$$$$ potrebuješ.

Ak cestuješ v karavane a nie je pre teba problém voziť vybavenie pre príjem satelitného signálu, tak
"Spoločnost SES Astra, prevádzkovateľ geostacionárnych satelitov Astra používaných na vysielanie satelitnej televízie, a Towercom, prevádzkovateľ satelitnej platformy Skylink, dnes oznámili spustenie predaja a poskytovania služby obojsmerného satelitného pripojenia k Internetu .... K dispozícii budú štyri programy s rýchlosťami 256 Kbps / 64 Kbps, 512 Kbps / 96 Kbps, 1024 Kbps / 128 Kbps a 2048 Kbps / 128 Kbps s mesačným poplatkom 23, 34, 47 a 78 eur "