Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Změna designu počítadla od Toplist.cz

Zdravím, chtěl bych sladit vzhled počítadla od serveru Toplist.cz s designem mého webu, Toplist ale bohužel nabízí jen modrobílou variantu. Ale zjistil jsem, že úplně nemožné to není, tady mají počitadlo v černé barvě. Ze zdrojáku jsem ale nic moc nevykoukal, divné se mi zdá jen to, že místo obrázku ze stránek Toplistu odkazují k sobě, jenže na odkaze zdroják nejde zobrazit a daný .php soubor se jeví jako .gif obrázek. Poradí, prosím, někdo?

Nie je to síce asi pre teba veľká pomoc, ale nemôžeš si spraviť vlastné počítadlo? Ja som si vlastne vytvoril a funguje. Ešte sa síce pýta doladiť, ale ide to. Výhoda vlastného je tá, že môžeš použiť akékoľvek kombinácie zobrazenia, prípadne nezobrazovať vôbec, len ukladať štatistiky a podobne.

Doplnené: V prípade záujmu ti môžem popísať, na čo si musíš dať pozor a ako to približne naprogramovať.

( Podle všeho to nechce brát GIF, ale jenom JPG a PNG... ::) )

Edit: Po vyzkoušení asi pěti vygooglovaných kódů, kdy nabíhaly chyby pokaždé na jiných řádcích, zabral tento se změnou všech výrazů jpg a png na gif (pro můj případ zbytečné else jsem umazal a použil jsem na konci uvedený postup pro černobílý negativ).

Výsledek vypadá takto:
[http://pc.poradna.net/file/view/1222-pocitadlo-gif ]

Díky markudrticovi za prvotní odkaz, kde jsem pochopil princip a dovedl to do konce :-)