Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se nezapne

Ahoj, syn se hrabal v PC někde v C/windows , ale než jsem mu to stačil zatrhnout cosi pomrvil.PC se restartoval ,ale už nenaběhl prostě ,když ho chci zapnout tak se pokaždé restaruje,ale nenaběhne windows.Nepomohlo ani vytahnout ze zasuvky.Nevite čim to je?Diky.

Kdyby oprava nepomohla tak jeste tu je moznost prejmenovat adresare windows, program files a document and setting na >> win, prog, doc, a muze se z vesela instalovat, na rename je dobre zvolit hned po prvnim nabootovanim z instalacniho CD win (R) repair a nabehne dos okno, potom staci najet pomoci cd c:\ a pak rename windows 'win', rename progra~1 prog atd. ..

Ahoj to jsem ja karel 150 před tim jsem psal z kamošova PC teď jsem doma,jen aby jste tomu rozuměli:-).Takže sehnal jsem si CD s XPčkama v BIOSu jsem nastavil bootovani z CD/DVD ,ale mám další problem, jakmile dam CD do PC a zapnu chvili PC najizdi a pak se to asi zacne spoustet z toho CD ,ale nez se ta instalace spusti tak se ten PC zase restartuje a je to tak pořád dokola.Nemám zkusit třeba sformátovat HDD?Pomohlo by to?