Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojit pda s mobilem

Hádka s kolegou:
Dá se s klasickým pda s winmobile připojit pomoci mobilu na Internet?
Já pravím že to je naprosto obvyklé. Jde takto použít i velmi staré mobily i s infra. Novější přes bluetooth.
Na pda půjde internet, který se bere z mobilu.
Znám lidi co to takto používají.
Je takové spojení pda mobil standardní, jednoduché a ihned funkční?

Ja tvrdil jen ze nikoho takoveho neznam a ze mi osobne se to nepodarilo rozhybat, obecne nedementuju to ze to neni mozne, rad pockam az poridis PDA a vse na vlastni kuzi vyzkousime, cili zvedni zadek od PC, sezen ci pujc PDA, ja jsem vsemu naklonem a nicemu se nebranim...

Ja trvam na svem, to jsem psal, sezen si PDA, vyzkousime, tvych teorii a kecu uz mam jaksi plne boty, prakticky jsi mi jen dokazal to ze umis tlachat, kdyz dojde na "lamani chleba" zastavas pozici mrtveho brouka, casu vim ze mas habadej, to zas mne nechtej rozcilit, urcite by jsi nevydal tolik energie abys sehnal nake PDA, za to ze mne presvedcis zde verejne na foru, za to to snad stoji!!