Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klienti sa nemozu pripojit na exchange server 2003...

Caute, mam problem s exchange serverom 2003. V piatok bolo vsetko ok a dnes rano ti uzivatelia,ktori maju outlook nakonfigurovany na pripojenie do exchange sa tam nepripoja, funguje to len tym,ktori maju konto nakonfigurovane klasicky,cize maju zadany POP a SMTP server rucne. Na serveri sa nerobili ziadne zmeny,ani u tych klientov,server som restartoval,skontroloval sluzby MS exchange,vsetko vyzera ok,ale jednoducho sa ti klienti do neho nepripoja.Zadaval som aj nazov servera aj ako IP adresu atd.,stale nic,od klienta server pingnem bez problemov,uz si neviem dat rady co s tym.Ti klienti maju stale MS outlook 2003 v rezime offline.Nenapada vas nieco? Dakujem...

spiknuti? co mas na mysli?...level logovania je defaultny, cize 0 a v udalostiach servera je vsetko ok. Inak cez vikend bol vo firme velky vypadok prudu, server sa vypol, mozno ze to ma s tym nieco spolocne, ale uz som ho aj restartoval a nic. Mozno len nejaka sluzba nebezi, neviem...