Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Text v hľadaní nikdy nezmizne

Mrzí ma to, že stále vypisujem o chybách, ale vadí mi, že keď dám hľadanie, tak ak aj vypnem poradňu a zapnem inokedy, tak to, čo som napísal do hľadania by ma aj prežilo. Ak to chcem vymazať, tak to musím vymazať a stlačiť Hľadať. Nenájde žiadny príspevok a konečne to zmizne.[icon_rolleyes.gif]

zaujimave, ze vsetko vidis ako chyby. :-p toto je feature, pretoze clovek ma tendenciu nieco hladat a vacsinou sa ku tomu este vracia a uz to nemusi vypisovat znovu. a ked si chces dat vyhladat nieco ine, tak nie je problem dat doubleclick na text a zmenit vyraz. :-)