Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s HDD

Mou vlastni blbosti se mi povedl pekny kousek... Znemoznil jsem si pristup k jednomu disku, na kterem mam dulezita data. Mam nainstalovane XPcka a kdyz chci disk otevrit, napise to, ze pristup byl odepren... Existuje nejaky zpusob, jak se tam dostat, neb pristup opet povolit a zachranit tak data? Dik moc za odpoved

nooo, pokousel jsem se nastavit opravneni pro pristup k disku i jinym uzivatelum v siti, ale nenechal jsem to dobehnout do konce(podotykam, ze to bylo ve vistach), tudiz se mi to nejak rozhasilo a znemoznilo mi to pristup k tomu disku. Ted uz Visty nenabehnou.. hodi to modrou brazovku a restart... Tak jsem na druhy disk nainstaloval XPcka a zkusil to nejak vyresit... bez uspechu

Takze jsem vse udelal podle tohoto navodu (s tim, ze jsem musel nainstalovat operacni system na druhy disk, protoze system na tomto disku se jiz nerozbehl) a vsechno diky bohu funguje tak jak ma... Takze diky vsem, problem vyresen... Velka uleva