Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba při šifrování složek ve windows

Dobrý den,
potřebuji zprovoznit šifrování složek a zasekl jsem se na tom, že mi potvrzení akce píše chybu podle přílohy.

[1244527899efs.png]

Na technet a winhelp jsem se dozvěděl, že mám neplatný certifikát a mám obnovit existující certifikáty. Jenže na tomto PC šifrování nikdy spuštené nebylo a certifikát nebyl vygenerován (mezi certifikáty nic není) a tak teď nevím, co s tím. Rada kontaktovat správce není moc dobrá.

Oprava: Ten certifikát se vytvořil, pro slepost nevidím. Měl obdobný název jak jiný, který má jiné určení. :-(

Platnost od: 9. června 2009 8:49:44
Platnost do: 16. května 2109 8:49:44
Použití rozšířeného klíče: Šifrování systému souborů (1.3.6.1.4.1.311.10.3.4)
Základní omezení: Typ předmětu=Koncová entita
Omezení délky cesty=Žádný
Rozšířené informace o chybě: Důvěryhodnost druhé strany

Ta tam je. Já ji vidím. Odkazuje na 1244527899efs.png

Nebo máš na mysli ještě něco jiného?

Doplním:
Testoval jsem to na jiném PC s Vistami, tentokrát s administrátorskými právy a výsledek je stejný. Dál jsem to testoval na XP a výsledek je cca stejný pouze s tím rozdílem, že místo informace o neplatnosti certifikátu je v řádku pod cestou k šifrovanému adresáři uvedeno Přístup odepřen.