Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trampoty s Wi-finkou

Čau kopil jsem si novou zakladni desku s zabudovanou WI-FI typ desky je Asus p5b-mx/wi-fi ap nainstaloval jsem windows a klienta od asusa a klient net ware normalne sem se pripojil 54mb za sekundu vše jelo ale nešel mi prohližeč dal jsem tam service pack 3 a IE 7 a najednou mi to napsalo žadné nebo omezene připojeni net mi proste nejel mam tam dat zpatky service pack 1 protoze když sem ho tam měl jelo to dik za rady

Reakce na zamknuty prispevek:

cau dal jsem tam sp1 a už me to prihlasi blika mi to jako bych byl prihlasen na internet ale pritom nejsem na internet explorer mi to nic nezobrazi mam tam klient netware je to vubec internet? diky

Klient netware neni internet. Je to klient pro sit Novell Netware. Ten k nicemu nepotrebujes = odinstalovat.
Pro internet potrebujes protokol TCP/IP, dokonce nepotrebujes ani klienta site MS.

Ale aby ti fungoval internet, musis mit na sitove karte nastaveny spravne IP adresy. A to nastaveni zalezi na tom, jake pripojeni mas, jake zarizeni mas apod.

soused je asi jediný kdo se dokáže připojit :-p (mohl by ti vysvětlit nastavení)

1) už jsi odinstaloval zbytečného netware clienta?
2) odkud bereš wifi - domácí router? umíš se dostat do jeho nastavení?
3) víš jaké je nastavení tcp/ip tvého pc (ip adresa, router, dns)? výpis: start - spustit - cmd.exe [enter] příkaz:

ipconfig -all

označit výpis (pravým myšem nebo z menu), enterem zkopírovat do schránky, ze schránky ctrl+v sem nebo přes notepad na flashku, a vložit sem.
[ipconfig-all.tmb.png]