Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Olympus camedia C-220 ZOOM

Když vložím do foťáku nové baterky ani ne za minutu mi na displeji naskočí červená baterie a foť. se vypne. Nevím v čem může být problém, a pokud by to byla vážnější závada vyplatí se vůbec investovat peníze do opravy u tak starého typu.

K tiskárně jsem za korunu dostal jakési šitózní 5Mpix HPéčko, které se chovalo s čerstvě nabitými AA akumulátory 2100mAh stejně. Stačilo pořídit 3000mAh a problém se zdá být vyřešen.

Zda se to nějak negativně neprojeví na foťáku, netuším. A za tu korunu je mi to vlastně jedno, stejně ty fotky z něj stojí za prd.