Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ulozenie kariet FF3

Ako ulozit pootvarane karty vo firefoxe 3 manualne? resp. ako ho manualne donutit ulozit rozpracovanu session? Okrem zatvorenia FF kedy sa ma opyta ci ulozit . . .

Ale v texte kde nic tu nic . . .apropo, je to akesi zaskrkavatko, nie spustenie prikazu na ulozenie. Zaskrtnem to a co? nezaskrtnem to a? pozeral som aj diskusiu . . . no nic som sa nedozvedel. Asi to budem musiet vyskusat . . . zaskrtnut zavret odskrtnut zavret a tak dalej. aj tak dik.