Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou velkou bluetooth myš?

Potřeboval bych k notebooku bluetoothovou myšku, která musí splňovat 2 následující požadavky:

1) Musí být VELKÁ do ruky. U stolního PC mám Logitech MX620 a menší mít prostě nemohu.
2) Měla by mít 2 boční tlačítka (krok vpřed, vzad).

Zkoušel jsem Microsoft Mouse 5000 a Bluetooth myš Dell, ale obě jsou tak titěrné, že mě po 5 minutách braly křeče do ruky...

Víte o něčem?

Zkus se podívat na(google):

GENIUS NETSCROLL 620 LASER WIRELESS MOUSE - tahle je "velká" a levná

LOGITECH V470 BLUETOOTH LASER MOUSE (tahle má vysílač, který netrčí z USB-vejde se do něj- u noťáka velká výhoda)

LOGITECH V450 NANO CORDLESS MOUSE SILVER - tahle je docela drahá