Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nero 8 a přidávání souborů na DVD+RW

Dobrý večer. Vypálil jsem si nějaké soubory na DVD+RW. Přes Nero. Když jsem chtěl opět přes Nero ještě připsat soubor na DVD, tak mi to nahlásilo chybu, jako že mám vložit disk správného typu, nebo změnit kompilaci, aby se dalo zapsat na tento formát disku. Co stím? Díky

Samozrejme ze sa to da aj v nero express.
V prvom rade otvorit tu rozsirujucu blbost na lavej strane a zvolit informacie o disku. Co ti pise o disku? Je uzavrety?
Na RW by sa malo dat normalne dopalovat aj ked je uzavrety (nero si ho sam otvori), takze predpokladam ze si vybral blby typ (mas zvolit Datove DVD alebo CD podla toho jake mas medium, neni to jedno).
Keby si chcel silou mocou len zrusit uzavretie (ak hlasi ze je uzavrety) tak v tej lavej otvaracej blbosti funkcia mazanie disku a tam prepnut ten vyber na "odstranit uzavretie disku" malo by to tam byt.
Prinajhorsom vykpiruj povodne data z DVD na disk (to urob v kazdom pripade predtym jak zacnes nieco s tym DVD sachovat), DVD RW zmaz, a napal si tam vsetko naraz nanovo.
Alebo vypni to a chod namiesto kravin s DVD radsej hrat futbal.