Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LaserJet 2100 - reset nastavení

Mám tiskárnu HP LaserJet 2100TN
podařilo se nám ji nastavit do stavu, kdy jediným rychlým řešením byl reset tiskárny.
Ten ale vyresetuje i počítadlo stránek. Tiskárna se pak tváří jako nová :-), ale já potřebuju mít přibližný přehled o celkové počtu vytištěných stran.
Má někdo představu, jak to počítadlo stran nastavit zpět na smysluplnou hodnotu?

Spusť si konzoli (předpokládám Windows),
napiš EDIT pages <Enter>

spustí se "Ms-DOS editor"

opiš to jako na obrázku capture.png (SET PAGES samozřejmě nastav na požadovanou hodnotu)

ta šipka na prvním a posledním řádku je escape-kód, zadá se posloupností <Ctrl-P> <Esc>

Uložit, zkopírovat na tiskárnu, např.

COPY /b pages LPT1 (je-li tiskárna připojená přes paralelní port).

Uvedené jsem nezkoušel, jen jsem googloval a dal to dokupy.

čerpal jsem odtud:

www.fixyourownprinter.com

forums11.itrc.hp.com

http://forums11.itrc.hp.com/service/forums/bizsupp ort/questionanswer.do?admit=109447626+124462536305 2+28353475&threadId=148159