Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pocitac sa hned po vypnuti sam zapne

Zdravim,

mam problem s pocitacom HP Pavillion, stale po standardnom vypnuti sa pocitac nevypne ale sa restartuje. Pri tomto pocitaci to vyzera asi tak, ze on sa akoze vypne, ale hned na to sa aj sam zapne. Skusal som uz hladat na webe riesenia, vypnut boot zo siete, wake on lan, takisto som povypinal wake moznosti vo windowse, ale nic nepomohlo. Pocitac to nerobil stale, len od urciteho momentu.

Pravdepodobne OS (predpokladam Win XP) pri vypinani "spadne" do BSOD a nasledne sa restartuje (teda sa nevypne).
Skus v: ovladacie panely - system - upresnit - spustenie a zotavenie systemu - odskrtnut policko "Automaticky restarovat" a nasledne skus pocitac vypnut. Ak sa BSOD zobrazi treba chybu "opravit". Ak ti nenaskoci modra obrazovka s chybovym hlasenim (BSOD), tak treba problem hladat inde.