Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Access

Ahoj, vyzná se tady někdo v Accessu a poradil by mi? Dělám databázi, mám formulář a na něm dvě pole se seznamem (Rok: od - do). A teď bych potřeboval pomocí dotazu vybrat roky od do z hodnot v seznamu. Což není problém. Ale zároveň bych potřeboval, když ty pole budou nevyplněná aby se zobrazily všechny záznamy což nemůžu dát dohromady...

No právě že lidsky se mi to nějak moc nedaří :).... nene já mám databázi filmů a u každého filmu je rok. A já si zadám roky od do a vyjedou mi filmy z tohoto období. To je v pořádku to dělám takhle:

>=[Forms]![DVD filmy - fltrování]![PoleSeSeznamem12] And <=[Forms]![DVD filmy - fltrování]![PoleSeSeznamem16]

jenže to ještě potřebuju ošetřit, když to nevyberu ze seznamu nic, aby se mi vypsali všechny záznamy a ne že to nahlásí že není vyplněno....

supr ošetři kódem, jenže jakym.... a defaultní hodnotu v těch polích nechci, chci aby byla možnost je nechat nevyplněná.... u normálních polí to ošetřim takhle

Like "*" & [Forms]![DVD filmy - fltrování]![PoleSeSeznamem0] & "*"

abych nemusel vyplňovat.
Jenže u dvou poli, kdy chci vypsat rozmezi od - do tak prostě nevim....