Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde internet

Dobry vecer, dnes odpoledne jsem si preinstaloal windows a ted po preinstalovani nevim jak mam zprovoznit internet. zkousel jsem to pres sitove pripojeni, ale tam to nijak neslo, porad se me tam nechcou zobrazit v pravo dole ty dve obrazovky, kdyby se tam zobrazily, tak pak uz vim, jak to nastavit, pokud nekdo vi, tak budu rad za jakoukoliv odpoved

Az nainstalujes aj ovladace k zakl.doske / sietovke, tak si nastav vlastnosti sietovky podla toho co mas na nejakom papieri od poskytovatela.

Dve obrazovky tam byt nemusia, skusaj ci ide internet. Ked chces vidiet dve obrazovky tak vo vlastnostiach sietoveho pripojenia je na to zaskrtavatko (s textom ze zobrazovat stav pripojenia alebo tak nejak). Defaultne je nezaskrtnute. Neni to ale nutne, siet funguje aj bez toho.