Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows mobile- jak se v tom vyznat?

V tomto jsem nováček.
Mám tu počítadlo s windows mobile.
Karta info ukazuje
Microsoft pocket pc version 3.0.1
Jenže u programů na netu píšou o verzích 2000 a 2002, ale ta moje to není asi ani jedna. Ale jízdní řády idos kupodivu fungovaly.
Nemáte někdo nějaký link na ucelenou sbírku programů pro můj os ?
Ještě jsem se chtěl zeptat, jestli se dá aplikace i ukončit. Křížek co jsem si všiml ji akorát minimalizuje.
Díky

Konečně jsem na to přišel. V menu nastavení, správa paměti, tam jdou vidět zaplé aplikace a jdou vypínat.
Ještě si Potrebuju něco ujasnit:
To pda má paměť ram, rom a flashdisc a memory card.
Rozumím tomu dobře, že nastavení a data třeba v kalendáři jsou akorát v ram a při totálním vypnutí se v podstatě vše smaže a windows se znovu nahraje z rom do ram?
Přičemž ram se tam používá i jako běžná paměť třeba pro aplikace?
Tudíž při total vypnutí se vše ztratí?