Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Ati 2400 HD 512 RAM AGP

Ahoj lidi. Prosím o pomoc. Koupil jsem si tuhle kartu. Nainstaloval jsem všechny ovladače. Od staré karty jsem všechno odinstaloval. Ale když ted chci hrát hru např. od EA sports tak mám uplně rozhozenej obraz. Nevíte někdo co s tim ? Díky

Tak se hlásím! Grafika občas jde a občas ne. Včera vydržela hodinu bez rozpadnutí textur. Ale co je ted problém je , že nemůžu normálně vypnout počítač. Rovnou se jakoby natvrdo restartuje. Občas se to stane i když pustím nějakou hru ... je to od tý doby co jsem vyndal tu grafárnu a vyčistil jí ...