Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet v mobile

Zdravím,chcem sa popýtat,vlastním dátovú kartu od orangeu,a mobilný
telefon Motorola L6,moja otázka je či by sa dala táto karta použiť
aj do neho,aby som ho mohol použivať mimo modemu.dakujem za postrehy.
a ešte.da sa využívať mobil ako modem?

orange to priamo v prevádzkových podmienkach mobilného internetu zakazuje,aktivovaná karta sa smie použiť výlučne v zariadení,pre ktoré bola aktivovaná a na ktoré je uzavretá konkrétna zmluva o pripojení a použitie v inom modeme,pda a podobnom zariadení je porušením prevádzkových podmienok mobilného internetu,máš to napísané prakticky v každej zmluve o mobilnom pripojení od orange,jediné povolené použitie v inom mobilnom telefone je deaktivácia pinu na karte,ktorá je určená pre internetové pripojenie a zaslanie aktivačnej sms na aktiváciu nového typu pripojenia u zariadení,ktoré to vyžadujú./3G modem nokia 1x0 a spol./