Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s mikrofonem

Dobrý den mám problěm s mikrofonem když do něj něco řeknu tak se to začne opakovat a strašně řvat(hrat nahlas) nevim co stim mam dělat prosím poradte.Dík

když třeba hraju nějakou hru a mluvim přeš mikrofon tak ostatni slyší jak se to opakuje a řve a když sem dal ovladaci panely>Zvuky a zvuková zařízení>Hlas>Test zařízení... a tam sem to pak slyšel jak to řve a opakuje se.