Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Foxit Reader - welcome panel

Nevím, jestli se to "welcome panel" jmenuje, ale jde o tu věc, která se otevírá při startu Foxit Readeru a nabízí volbu "otevřít soubor" nebo "spolupracovat online". Dá se toho nějak zbavit? Hledal jsem v nastavení a nenašel... :-(

Díky

Veď otváraj priamo PDF súbor tým, že klikneš naň. Otvorí sa ti priamo Foxit Reader aj s daným súborom. Nikdy som nepotreboval spúšťať čistý Foxit Reader ako to popisuješ ty. Vždy ho spúšťam klepnutím na PDF. Prečo to tak nemôžeš robiť aj ty?

Sorry, ale trochu mi připomínáš moji manželku. Na mé dotazy také odpovídá jaksi oklikou a trochu na něco jiného, než jsem se ptal... :))
Jasně, že máš pravdu, ale po instalaci to na mě vyskočilo a já se prostě rozhodl, že se toho zbavím, to je vše... a, bohužel, nezbavím, jak ukazuje příspěvek výše...

a comu sa cudujes ked chces uplnu blbost?
Je to ako pytat sa, ze ako odstranis z auta kolesa, lebo ti vadia. Totalna hovadina, nakolko aj ten welcome screen ci jak sa to vola je napevno v tom softe spraveny a navyse jeho odstranenim ziskas co? Velke nic. Sedu cistu plochu. A to ti moze byt uplne fuk, ked otvaras PDFka dvojklikom nie? ALebo existujes este so systemom z doby kamennej, ze spustis program, das otvori ulozene PDF? omg...

Slyšel jsi někdy o Adobe Readeru? Tak ten mám nastavený jako defaultní, tudíž se mi dvojklikem pdf soubor otevírá v něm. Foxit mám zatím jako záložní, chci si ho otestovat, protože jsem v něm ještě nepracoval... Z toho důvodu se mi nechce nastavovat Foxit jako defaultní prohlížeč... a přes kontextové menu a volbu "otevřít v programu" to také není úplně ono, že... Je na tom něco k nepochopení?
Já jsem se slušně otázal, jestli se ta bestie dá sestřelit, slušná odpověď je, že ne a tím to končí... Proč zkoumáš moje pohnutky? Já chápu, že ty jsi velký frajer, který vždy otevírá soubory dvojklikem a nelíbí se mu čistá šedá plocha, ale respektuj, že jiní mají jiný názor.

Jenom otázečku: není mi jasné, proč si Foxit Reader nepamatuje, že všechna PDF chci otvírat v něm: Acrobat Reader ani tuším nainstalovaný nemám, jen Foxit Reader a všechny soubory v PDF mají přiřazenu ikonu neznámého programu. Když kliknu na ten soubor pravým, vyberu ze seznamu Foxit Reader, zatrhnu fajfku, že tyto soubory vždy otevírat Foxit Readerem, tak při příštím otevírání jakéhokoliv PDF se tváří, že žádnou asociaci nikdy nastavenu neměl... Proč? Mám Foxit Reader nainstalovaný na DATOVÉ půlce disku a ne v Program Files. Může to být tím?
Děkuji.